VESELÉ VIANOCE

VESELÉ VIANOCE
Verili by ste, že adventné obdobie – obdobie pokoja a lásky – sa často mení na stres iba kvôli zhonu za materiálnymi vecami? V dnešnej dobe sa totiž stalo fenoménom obdarúvať svojich najbližších čo najkrajším, najväčším a mnohokrát aj najdrahším darčekom.

Zamysleli ste sa niekedy, či všetko, čo ste komu na Vianoce kúpili aj malo zmysel a reálne využitie? Mnohokrát iba siahneme po niečom, čo sa nám na prvý pohľad zapáči v krásne vyzdobenom výklade obchodného centra a neuvedomíme si, že je to v konečnom dôsledku iba hlúposť, ktorá skončí niekde na poličke alebo zahádzaná v skrini.
Rozhodli sme sa preto trošku vás inšpirovať, že sa to dá aj inak.

Darujte zážitok!

Ak si myslíte, že darček musí byť iba hmotný, ste na omyle. Verte nám, vaši blízki oveľa viac ocenia niečo, na čom ste si dali záležať a čo nikdy pred tým nedostali. Vymeňte ponožky, svetríky, dokonca aj obálku s peniazmi za zážitok. :)

Noc v Malkia parku

Zobúdzali ste sa už niekedy na rev levov? Takáto jedinečná príležitosť sa vám naskytne, ak využijete niektorý z pobytových balíkov Kelly alebo Kimba. Zažite romantický pobyt pre dvoch či pobyt pre celú rodinu a využite možnosť prechádzky po parku pri západe slnka, bez akýchkoľvek ďalších návštevníkov.

Na jeden deň ošetrovateľom

Staňte sa na jeden deň ošetrovateľom a vyskúšajte si na vlastnej koži každodennú prácu okolo zvierat. Kŕmenie, čistenie výbehov ale aj nepredvídateľné situácie – to všetko môžete zažiť, ak si zakúpite náš balík Cézar. Program je celodenný s možnosťou prenocovania.

Adoptuj zvieratko

Darčeky 2v1 sú spôsob ako potešiť svojich blízkych a zároveň pomôcť. Adoptovaním zvieratka nielenže podporíte náš park, ako aj pri ostatných zážitkoch, ale v prvom rade podporíte konkrétne zviera, ktoré si vyberiete. Na výber máte od levov, cez tigre, leopardy, gepardy až po opičky, kopytníky, vlky či medvede. Adoptívny rodič získava okrem drobných darčekov aj 2 voľné vstupenky do Malkia parku a pri najbližšej návšteve dokonca nájde svoje meno pri výbehu zvieratka, ktoré si adoptoval. Dokonalé prekvapenie, čo poviete? ;)

Prajeme Vám všetkým krásne sviatky plné rodinnej pohody!