Pre školy

Od apríla do októbra je Malkia Park otvorený pre organizované návštevy školských výletov, prázdninových táborov a iné detské skupiny .

Základné
informácie

Do Malkia Parku je v rámci organizovaných návštev škôl či školských výletov možný len samotný vstup do parku alebo vstup do parku s možnosťou zakúpenia krmiva pre kopytníky a vodné vtáctvo, prípadne je možné si objednať sprievod po parku alebo obed v bistre (vopred dohodnuté menu obedov).

Apríl – Október

Okrem pondelkov, keď je park Malkia zatvorený, organizujeme organizované návštevy: 

školských výletov
prázdninových táborov a iné detské skupiny (10 a viac osôb vo veku od 3 do 18 rokov)

Možnosť zakúpenia krmiva pre kopytníky a vodné vtáctvo

Možnosť objednania sprievodu po parku

Možnosť objednania obeda

Vzdelávanie
Spoznajte život a biológiu divokých šeliem s Malkia Parkom. Vzdelávacie plagáty a infografiky so zaujímavosťami o najobávanejších predátoroch našej planéty zaujmú nielen deti, ale aj dospelých a oživia každú hodinu prírodovedy.

Školská odborná prax

Študenti stredných a vysokých škôl môžu u nás získať praktické skúsenosti, ktoré im pomôžu lepšie pochopiť ich študijné oblasti a prispieť k ich osobnému a profesionálnemu rastu. Školská odborná prax v Malkia Parku je skvelou príležitosťou….

Cenník

Dieťa 3–18 rokov

Deti do 3 rokov majú vstup zdarma

8 €

Pedagogický pracovník

2 pedagógovia / 10 detí vstup zdarma

11 €

Sprievod

Do 25 osôb

20 €

Krmivo

Pre kopytníky

1 €

Krmivo

Vodné vtáctvo

1 €

Obed

Poskytujeme okrem júla, augusta a víkendov

8 €

Rezervácia

V prípade záujmu o návštevu Malkia Parku pre organizované návštevy školských výletov, prázdninových táborov a iné detské skupiny (10 a viac osôb vo veku od 3 do 18 rokov) nás kontaktujte e-mailom na skoly@malkiapark.sk .


Rezervácia termínu návštevy Malkia Parku je záväzná až po písomnom potvrdení z našej strany, kde si upresníme termín a čas návštevy. V prípade záujmu o obed si upresníme taktiež menu a konkrétny čas obedu.


Platba je možná v hotovosti, alebo kartou priamo v deň návštevy na recepcii Malkia Penziónu (nie na faktúru).

Kontaktuje nás ohľadom návštevy parku