Užite si safari
na maximum!

Ubytovaním v penzióne MALKIA ** máte jedinečnú možnosť zažiť atmosféru blízkosti exotických zvierat počas celého dňa, vidieť ich prebúdzať sa, byť pri ich kŕmení a sledovať ich denné rituály, čo bude pre vaše deti určite nezabudnuteľný zážitok.

Penzión
MALKIA**

Ubytovaním v penzióne MALKIA ** máte jedinečnú možnosť zažiť atmosféru blízkosti exotických zvierat počas celého dňa, vidieť ich prebúdzať sa, byť pri ich kŕmení a sledovať ich denné rituály, čo bude pre vaše deti určite nezabudnuteľný zážitok.
Ubytovaním v Penzióne Malkia budete počas dňa aj noci v priamej blízkosti zvukov zvierat (aj tých domácich, ako je moriak a kohút).

24
Pevných lôžokPevných
lôžok
Pevných lôžok

7

Moderných
izieb
Moderných
izieb

Moderných
izieb

4

Luxusné
apartmány

2

Bistrá

Benefit ubytovania 1

Vstup do parku nielen počas otváracích hodín ale aj hodinu pred a po otváracích hodinách, kedy máte z parku a jeho obyvateľov súkromnejší zážitok

Benefit ubytovania 2

Počas pobytu môžete vstupovať do uzavretej časti detského kútiku a celý detský kútik máte k dispozícii nonstop

Benefit ubytovania 3

Jedinečný zážitok spätosti s prírodou a s tým spojených zvukových prejavov našich zverencov

Benefit ubytovania 4

Krmivo pre vodné vtáctvo a pre kopytníky v cene ubytovania

Najčastejšie
otázky, ktoré
sa pýtate
Najčastejšie otázky,
ktoré sa pýtate
Najčastejšie
otázky, ktoré sa pýtate

Áno, všade sa dá platiť platobnou kartou.

Krmivo si viete zakúpiť pre kopytníky alebo pre vodné vtáctvo. Ak si chcete nakŕmiť šelmu, máme na to určené špeciálne balíky:
Nakŕm si ma

Áno, nachádzame sa na rovine. Máme aj bezbariérové toalety.

Nie

Dá sa len v prípade, ak na nej dieťa nejazdí rýchlo. Je prísne zakázané dráždiť zvieratá.

Nie, naše šelmy sú už dospelé jedince. Nie je možné ich hladkať a ani sa s nimi priamo odfotiť. Odfotiť si zvieratá je možné cez sklo a počas balíku “Nakŕm si ma” môžete prísť do bezprostrednej, ale bezpečnej, blízkosti ku šelme pod odborným dozorom nášho ošetrovateľa.

Nie, berieme len certifikované mäso od overených dodávateľov.

Dá sa za určitých podmienok:

Klienti s vychovanými domácimi zvieratami, ktoré sú naučené na pobyt v interiéri sú v našom Penzióne Malkia vítaní, za nasledovných podmienok:

1/ Poplatok za každé domáce zviera je účtovaný vo výške 20 EUR/noc s DPH. Tento poplatok predstavuje odplatu za zvýšené náklady na upratovanie a čistenie ubytovacích priestorov.

2/ Z dôvodu zachovania komfortu klientov je možné v izbe ubytovať maximálne 1 zviera strednej alebo veľkej rasy alebo maximálne 2 zvieratá malej rasy. Prípadné udelenie výnimky je možné výlučne so  súhlasom vedenia penziónu.

3/ Podmienkou pre možnosť ubytovania s domácim zvieraťom je predloženie platného očkovacieho preukazu potvrdzujúceho dobrý zdravotný stav zvieraťa, a to pri ubytovaní klienta.

4/ Zodpovednosť za akékoľvek škody spôsobené na majetku penziónu MALKIA alebo na majetku iných ubytovaných hostí či  iných osôb nachádzajúcich sa v  penzióne , alebo na zdraví a  živote ubytovaných hostí alebo iných osôb nachádzajúcich sa v penzióne, vrátane zamestnancov ubytovateľa, znáša majiteľ domáceho zvieraťa bez obmedzenia. V  prípade vzniku škody na  majetku izieb , penziónu je majiteľ domáceho zvieraťa povinný nahradiť škodu v  celom rozsahu. Náhrada škody je splatná na základe vyúčtovania výšky škody predloženej klientovi v  lehote splatnosti určenej ubytovateľom.

Klient sa zaväzuje v prípade vzniku škody uhradiť zálohovú platbu pre účely náhrady škody v  sume 50  EUR. V  prípade, že skutočná výška škody bude prevyšovať zálohovú platbu, zaväzuje sa klient nahradiť škodu ubytovateľovi v celom rozsahu.

5/ Rezerváciou pobytu a  uhradením poplatku za ubytovanie s  domácim zvieraťom klient prehlasuje, že bol s týmito pravidlami oboznámený.

6/ Klient berie na vedomie, že v  prípade porušenia týchto pravidiel je ubytovateľ oprávnený odmietnuť ubytovanie klienta s domácim zvieraťom, resp.  ukončiť ubytovanie domáceho zvieraťa ukončiť, a  to bez práva klienta na akúkoľvek finančnú či nefinančnú náhradu

Neďaleko od nás sú reštaurácie: v Hoteli Ring, Moto Pub – Michal na Ostrove , Pekidors – Michal na Ostrove. A, samozrejme, fungujú k nám aj donášky jedál.

Zobraziť viac

Vyberte si z ponuky našich pobytovo zážitkových balíkov

Okrem štandardnej ponuky ubytovania ponúka penzión Malkia aj špeciálne zvýhodnené pobytové balíky, ktoré kombinujú zážitky z Malkia Parku s gastronomickými a ubytovacími službami.

Kelly

Zvýhodnená ponuka ubytovania a ďalších služieb pre dve osoby na dve noci
2 noci
od 177 €
2 osoby osoby

Kimba

Zvýhodnená ponuka ubytovania v apartmáne Vilo alebo Nela a ďalších služieb pre dve dospelé osoby a dve deti na dve noci.

2 noci

od 210 €

4 osoby osoby

Safari

Zvýhodnená ponuka ubytovania v apartmánoch a tematických izbách a ďalších služieb od 2 až po 4 osoby.
2 noci
od 359 €
2-4 osoby osoby

Franco a Nero

Zvýhodnená ponuka ubytovania a ďalších služieb.

2 noci

od 230 €

2 dospelé osoby a 1 dieťa osoby

Cenník

Fiter visual cennik
Dvojposteľová izba Standard
89 €
Dvojposteľová izba s výhľadom
96 €
Apartmán Deluxe
Pre 4 osoby
130 €
Apartmán Deluxe
Pre 3 osoby
115 €
Rodinný apartmán Royal
Pre 4 osoby
150 €
K ubytovanie Safari jazda za zvýhodnenú cenu

Príplatok 40 €/dospelá osoba, 32 €/ dieťa - nutný doprovod plnoletej zodpovednej osoby. Ak sa jedná o jednu osobu v aute, cena je 56 € / 1 osoba.

Darčekové poukazy

Zažite safari jazdu
na vlastnej koži!
Zažite safari jazdu na vlastnej koži! Zažite safari jazdu na vlastnej koži!