SUVENÍRY

Každý sme iný a tak to má byť. Niekomu sa zdá, že naše produkty v suvenírovom obchode sú drahé, pre niektorých je cena prijateľná, a radi podporia náš projekt aj ich kúpou, lebo vedia, že peniaze z predaja idú na našich zverencov. Nájdete u nás naozaj širokú škálu produktov od najlacnejšieho 2eurá až po… rôzne :) skrátka každý by si vybral nejakú maličkosť.

Keď suvenír je podpora :

Keď som v minulosti cestovala po svete, všade som si kupovala tričká a náramky na pamiatku, niekto radšej magnetky a iní zas mince , detičky najviac plyšáky … ale väčšina ľudí si vždy chce okrem fotiek ktoré si nafotil , vziať aj nejakú hmatateľnú pamiatku. A niekto nechce nič … a aj to je v poriadku.

Nakoľko sme sa v našom parku od začiatku nesústredili až tak na vytvorenie suvenírového obchodu, mali sme prvoradejšie zvieratá, tak sme postupne sortiment rozšírili na recepcii a teraz v dočasnej “búdke” , nakoľko až na budúci rok je naplánovaný nový suvenír shop.

Čo nájdete u nás:

V spolupráci so slovenskou návrhárkou Alexandrou pre Monde D’Alexandra sme vytvorili krásne náramky z prírodného kameňa s našim logom leva … taktiež si u nás viete zakúpiť jej výrobky , ktoré idú na podporu nielen zvierat, ale zároveň aj šírenia osvety troch najohrozenejších druhov sveta (ľadový medveď, ara modrokrká a tiger) www.mdalexandra.sk
Tričká objednávame tu na Slovensku a potláčať na ne dávame našich zverencov alebo naše logo.
Šiltovky a mikiny nám tiež dodáva slovenská firma (aj keď nie sú to tričká na svk vyrobené) ale vyšívajú ich pre nás priamo oni.
Hačkované zvieratká pre nás tiež vyrába pani na Slovensku.
Na jeseň máme stretnutie s Dánskym dodávateľom , ktorý predajom podporuje orangutány či deti …

Pomoc celosvetovo:

Snažíme sa pomáhať aj iným, lebo aj nám ľudia radi pomáhajú, a my sme za to nesmierne vďační.
Ja osobne podporujem aj slony v Afrike, či čistenie oceánov alebo záchranu iných zvierat. Ak si chcete pozrieť tipy odo mňa , nech sa páči : www.4ocean.com , www.sheldrickwildlifetrust.org , www.four-paws.org

Robíme všetko najlepšie ako len vieme a snažíme sa napredovať vo viacerých smeroch.

ĎAKUJEME EŠTE RAZ ZA VAŠU PODPORU.

S úctou Klaudia, zakladateľka Malkia Parku