Možnosti platby

Za tovar z nášho e-shopu môžete v procese objednávky platiť štyrmi spôsobmi. Faktúru – daňový doklad, ktorý zároveň slúži ako záručný a dodací list, vám pribalíme priamo do vášho balíka.

Platobné karty

Po dokončení objednávky budete presmerovaní na zabezpečený platobný server poskytovateľa služby, ktorým je Československá obchodná banka, kde vyplníte potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a čiastka vo výške kúpnej ceny odpočítaná z vášho účtu. Celý proces platby platobnou kartou prebieha výhradne na zabezpečených stránkach ČSOB, teda mimo našich stránok a my ako predajca nemáme prístup k žiadnym údajom z vašej platobnej karty.

PayPal

Najväčšia výhoda PayPalu je v tom, že svoje údaje o karte (bankovom konte) poskytnete iba raz pri registrácii a pri ďalšom styku s e-shopmi už používate iba konto PayPal. K citlivým údajom o vašom účte sa tak nikto nedostane.

Prevod na účet

Náš e-shop má účet číslo SK9775000000004029157237 vedený v ČSOB. Aby sme vašu platbu vedeli identifikovať, ako variabilný symbol uveďte číslo vašej objednávky. Po pripísaní platby na náš účet vašu objednávku okamžite vybavíme.

Dobierka

Vašu objednávku posielame na zadanú adresu a vy za tovar zaplatíte až pri jeho prevzatí. Platíte v hotovosti, prípadne kartou priamo kuriérovi. Pri zásielkach do Českej republiky, resp. inej krajiny ako Slovenská republika žiaľ platba na dobierku zatiaľ nie je možná.